Informace o odchodech

VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY

Zákonní zástupci ani další doprovod dětí NEMAJÍ PŘÍSTUP DO ŠKOLY!

Děti lze osobně vyzvednout pouze před školou:

1.      na základě stálého času vyzvedávání, který uvedete na přihlášce

2.      nebo na základě aktuální změny času odchodu na konkrétní den, tato změna musí být zapsána v notýsku dítěte!!!

Respektujte, prosím, stanovenou hodinu pro vyzvednutí dítěte:

·         po skončeném vyučování – dítě předloží omluvenku zapsanou v notýsku paní učitelce, do ŠD v tento den nejde - po obědě odchází domů

·         13,00 boční vchod

·         15,00 boční vchod

·         15,30; 15,45; 16,00; 16,15; 16,30 boční vchod.

STANOVENÉ HODINY PLATÍ PRO VŠECHNA ODDĚLENÍ ŠD.

Stane-li se, že se opozdíte a nestihnete ve vámi stanovenou dobu na dítě před školou čekat...v tom případě vždy VČAS volejte na mobil a domluvte se s paní vychovatelkou na náhradním čase!!!

2023-08-28

Notýsek v družině

Notýsek pro ŠD - žáci 1. a 2. tříd dostanou 4. 9. od paní učitelky.

Je nutné, aby ho všechny děti nosily v aktovce. Rodiče do něj zapisují aktuální změny odchodu (když mají děti odejít jinak, než je uvedeno na přihlášce) a případné další zprávy pro paní vychovatelku.

Paní vychovatelky budou rodičům přes notýsek posílat informace - o kroužcích, o termínech platby za zájmové vzdělávání, o výletech mimo školu....

2023-08-28