Ve středu 19.6.

tu máme ještě bonus pro zájemce o sport. Zatrénujeme si na hokejbalovém hřišti Svítkov stars. Povrch hřiště je DRSNÝ! S sebou NUTNĚ: helmu, chrániče kolen - případně alespoň tříčtvrťáky nebo tepláky, triko či dres s dlouhými rukávy, jakékoliv rukavice, tenisky a další vybavení podle meteorologické předpovědi. Hokejku dětem zapůjčí na místě. Čas aktivity: 13 - 15,00 hodin.

2019-05-28

Osobní vyzvednutí žáka z ŠD během přestavby školy

STANOVENÁ DOBA OSOBNÍHO VYZVEDNUTÍ ŽÁKA ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY.

Pro všechna oddělení platí:

OD 3.12. BUDE PRO ODCHOD Z DRUŽINY FUNKČNÍ POUZE BOČNÍ VCHOD U TĚLOCVIČNY - vstup z Kostnické ulice.

RODIČE ČI DALŠÍ V PŘIHLÁŠCE STANOVENÝ DOPROVOD SMÍ VSTOUPIT DO PROSTOR DRUŽINY POUZE V DOBĚ 15,00  - 16,30 hodin.

Ve středu od ukončení akce do 16,30. Dřívější vyzvednutí dětí ze zahrady nebude možné vzhledem k oplocení stavby!

V jiném čase vyzvednutí je NUTNÝ ZÁPIS V NOTÝSKU, děti to nemají k bočnímu vchodu daleko, přesně v určený čas za vámi k bočnímu vchodu dojdou! Budou poučeny o bezpečném chování!  Vy je upozorněte na nutnost ukázat zápis v notýsku vychovatelce!

Nadále platí možnost odejít PO VYUČOVÁNÍ = DĚTI ODCHÁZEJÍ NA OBĚD S TŘÍDNÍ UČITELKOU, PO OBĚDĚ SE PŘEVLEČOU VE ŠKOLNÍ ŠATNĚ a VYJDOU HLAVNÍM VCHODEM, KDE BUDE V ČASE OBĚDA SLUŽBA.

Seznamte, prosím, s touto informací i prarodiče a ostatní osoby, které mohou dítě vyzvedávat. Děkujeme.

Zároveň vás žádáme o trpělivost a schovívavost, než se systém odchodů zažije a zaběhne. Toto opatření je nutné z hlediska velmi omezeného prostoru ve vstupu do upravených prostor jídelny a velkého pohybu žáků do a z jídelny v čase vydávání obědů.

2018-11-30

Akce v ČERVNU