středa 1.9.

Milí rodiče,

dnes děti dostaly notýsek, prosím o jeho vyplnění a obalení do pátku 3.9. Kufřík na VV už si mohou děti také přinést.

Zítra  s sebou do školy: aktovku, bačkory, svačinu, penál, pastelky, roušku( používá se na chodbách). Do budovy vchází hlavním vchodem.( končíme v 11.30)

Děti mají tento rok šatní skříňky. Utvořily si dvojice a domluví se, kdo koupí na skříňku zámek. Doporučuji nechat si doma náhradní klíč,jeden odevzdat mně,uložím jim ho  ve třídě a jeden dát kamarádovi. Klíče si pak označí.( např. barevná tečka,.....) Přikládám fotku zámku(velikost).

Informace ohledně zítřejší družiny(odchod), napište dětem na papír.Notýsky si založíme v pátek.

Pozor : Kdo má aplikaci Bakalář v mobilu a nezobrazují se vám zprávy doporučuji aktualizovat.

Přeji hezký den M.P.

2021-09-01

Co potřebujeme do druhé třídy

Milí rodiče,

na konci 1.ročníku dostaly děti informaci, co potřebují do 2.ročníku. Pokud někdo ztratil :) může si u mě vyzvednout znovu.

Tento rok se nám podařilo s p. ředitelkou domluvit, že děti nebudou mít klasickou ŽK, ale Notýsek pro 2.ročník s obrázky Heleny Zmatlíkové. Na úvodní stranu jsem Vám vlepila potřebné informace, ať je nemusíte vyplňovat, ale na 1.straně je potřeba údaje doplnit( prosím do konce týdne). Do tohoto notýsku, prosím, pište omluvenky při absenci - str.22 - 24 ( omluvy např. z TV do malého notýsku).

Do Notýsku, který děti dostanou zítra, jsem vložila školní zpravodaj a rozvrh, který si můžete vlepit( nebo opsat) na zadní stranu Notýsku.

Zítra v 7:50 si děti přijdu vyzvednout k bočnímu vchodu ( vchod od pekárny) a v 8:35 Vám je předám u hlavního vchodu.

Malé připomenutí : zpráva zkopírovaná z Aktualit

Zápis do školní družiny

Zápis do školní družiny se koná ve středu 1.9.2021 v 7:00 - 9:30 hodin.

Účast je nutná - doplnění údajů do přihlášky! Dítě je přijato do ŠD pouze na základě kompletně vyplněné přihlášky!

Zápis se koná v prostorách školní družiny. Do školy vstoupíte hlavním vchodem, družinu najdete v přízemí vpravo. Cesta bude značena.

Na určeném místě si vyzvednete pořadové číslo a pokračujete do místa zápisu svého dítěte.

První třídy+2.B se zapisují v odděleních A+B+C, 2.A +2.C v oddělení D, třetí třídy v kabinetu ŠD.

Přeji hezký zbytek dne a zítra už se těším :)M.P.

2021-08-31

středa

učení pro marody

ČJ - str. 17, druhy vět -opakování

M - str. 26, procvičování

ČJ - bajka - O vráně a sýru

2020-10-20

pondělí

Milí rodiče,

dnešní testování proběhlo úspěšně :), bude se opakovat opět příští pondělí.

Dětem jsem dala domů fotky, prosím, pošlete co nejdříve zpět buď peníze (300Kč) nebo sadu fotek - pokud budete vracet.

učení pro marody

Čtení -  Holčičky den a noc - práce s textem , Dú čtení

M - str. 47, práce s tabulkou 0-100

PRV - str. 30,31