Oceňování talentovaných žáků pardubických škol

10. 12. 2023 přoběhlo v aule Univerzity Pardubice slavnostní ocenění talentovaných žáků základních škol, nižšího gymnázia, základních uměleckých škol a studentů středních škol. Mezi oceněnými byl i žák osmého ročníku Adam Hoza v kategorii umělecké tvorby. Základní škola Pardubice - Svítkov Adama nominovala za úspěchy v celorepublikové filmové soutěži Pardubický kraťas, kde získal 2. a 3. místo za animovaný film. Gratulujeme! 

2023-12-21

S-Robot a PC -ák

Ve středu 29. listopadu nás úspěšně reprezentovalo několik žáků v soutěži, kterou každoročně organizuje SPŠE v Pardubicích. V soutěži S-Robot mají dvoučlenná družstva vyrobit ze stavebnice LEGO MINDSTORMS EV3 nejrychlejší vozítko. V soutěži PC-ák mají jednotlivci vytvořit grafický návrh, prezentaci či plakát na zadané téma. Se svým vozítkem obsadili v soutěži S-Robot Zdeněk Blažek a Tomáš Holas z 9.B 3. místo. V soutěži PC-ák byli úspěšní Adam Hoza z 8.A, který se svým plakátem získal 2. místo, a Viktorie Pavelková z 8.B, která získala 2. místo za svou prezentaci. 

Gratulujeme a všem zúčastněným soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. 

2023-12-01

Florbalový turnaj „O pohár starosty MO Pardubice II"

V pátek 24. 3. 2023 se uskutečnil první ročník florbalového turnaje „O pohár starosty MO Pardubice II“ ve sportovní hale Univerzity Pardubice, který uspořádali kluci z klubu HAGA. Zúčastnili se žáci 2. – 3. ročníků. Chlapci i dívky v konkurenci škol ZŠ Polabiny 1, ZŠ Ohrazenice a ZŠ Polabiny II získali 3. místo. 

V pátek 31. 3. 2023 uspořádal klub HAGA druhý florbalový turnaj „O pohár starosty MO Pardubice II“ pro 6.-7. ročníky. Naši chlapci v konkurenci dalších 7 týmů získali 3. místo.

Dívkám i chlapcům děkujeme za reprezentaci školy. 

2023-04-02