Testování od 29.11.2021

níže zasílám informace ohledně testování v následujícím období od 29.11.2021.
Od 29.11.2021 nám  bohužel nemůže testovat firma SCIMED z důvodu zrušení antigenních testů v laboratořích.
Budeme tedy testovat vlastními silami a testy poskytnutými MŠMT.
Organizace testování se tedy mění!!!
Žáci budou přicházet normálně od 7:30 hodin hlavním vchodem do šaten, zde se převléknou a půjdou do SVÉ kmenové třídy.
Zde proběhne testování samotesty se svým třídním učitelem. ​V případě pozitivního výsledku budeme informovat zákonného zástupce o dalším postupu.
Testovat se nemusí, ale mohou i žáci očkovaní nebo po prodělání nemoci Covid-19 v limitu do 180 dní.
Nebojte, děti jsou šikovné a vše společnými silami zvládneme.

vedení školy​

2021-11-25

Třídní schůzky 2.12.2021 on-line

z epidemiologického důvodu se třídní schůzky dne 2.12.2021 uskuteční on-line, a to  přes účty svých dětí v aplikaci TEAMS.
Čas budete mít upřesněn přes třídní učitele v rozmezí od 17:00-19:00 hodin.
Výbor SRPDŠ se konat nebude. Kdo by měl dotaz na předsedkyni výboru může ji kontaktovat. Kontakty naleznete na webových stránkách školy.
Jestliže budete mít nějaký dotaz, či potřebujete s něčím pomoci, můžete si zavolat  na sekretariát nebo napsat danému vyučujícímu a případně si domluvit individuální schůzku s pedagogem či vedením školy. I přes systém Bakaláři.
Zároveň chci poděkovat rodičům za trpělivost, toleranci a za podávání informací o nemoci svých dětí, které nám pomáhá v případných karanténách.

Děkuji za pochopení a přeji všem hlavně hodně zdraví.

Monika Dobruská ř.š.

2021-11-24

Školní kolekce sportovního oblečení e-shop

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: odkaz

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 8.12. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy

2021-11-23

Pozvánka na rozsvícení vánočního stromu

Vážení rodiče, milí žáci,

v přílouze Vám zasíláme pozvánku na rozsvícení vánočního stromu před ZŠ.

leták strom 2021.pdf
2021-11-23

Testování u vstupu do školy 22. a 29.11.2021

ve dnech 22.11 a 29.11 proběhne povinné testování ve školách.

V tyto dny se bude testovat antigenními testy.

Testování bude probíhat ve vestibulu školy (nová přístavba - vchod do ŠJ).

VŠICHNI žáci třídy se sejdou ve stanovený čas před bočním vchodem, kde si je převezmou třídní učitelé a budou se řídit jejich pokyny. ( i žáci s očkovaním  a po COVIDU - ti se testovat mohou, ale nemusí, sdělí třídnímu učiteli u vchodu)!!!!

časový rozvrh:

7:30 – 1.A, 1.B, 1.C