Výstava v Natura parku

Navštivte výstavu projektu dětí ZŠ Svítkov Natura 2000. Přijďte se dozvědět více o chráněných druzích naší přírody nebo jen tak potěšit své oko výtvarnými díly. Dost možná získáte tip na prázdninový výlet do přírody. Pro nejlepší projekt je možné hlasovat přímo na místě.  Podívejte se, co vás zde bude čekat. Výstava potrvá celé prázdniny v budově Natura parku na Olšinkách.

2018-07-04

Krásné prázdniny

Přejeme všem krásné prázdniny plné pohody a sluníčka.

Sejdeme se a budeme se na Vás těšit 3.9.2018.

2018-06-29

Proběhlo branné cvičení

25.6. proběhlo branné cvičení aneb ochrana člověka za mimořádných událostí. Děti prošly 8 stanovišť, kde je čekala zdravověda, topografie, evakuace v případě živelných pohrom a další nástrahy, které člověka mohou potkat během mimořádných událostí, jako je požár nebo únik toxických látek z blízkých továren. Foto zde.

2018-06-28

Slavnostní vyřazení deváťáků

Slavnostní vyřazení devátých ročníků se uskuteční 28.6.2018 od 16:00 hodin na Zámečku ve Starých Čívicích.

2018-06-27

Branný den

V pondělí 25.června proběhne v naší škole branný den. Jeho součástí bude krátký přesun tříd na stanoviště, která budou umístěna v přírodě mimo objekt školy. Všichni žáci by měli do školy přijít ve vhodném turistickém oblečení, včetně obuvi. S ohledem na předpokládanou předpověď počasí je potřebné, aby měli žáci s sebou dostatek tekutin a malou svačinu. Doporučujeme preventivní ošetření repelentem proti hmyzu, přípravkem proti klíšťatům a ošetření pokožky  krémem na opalování. Žádoucí je též pokrývka hlavy. V případě nepříznivého počasí budou stanoviště umístěna v areálu školy.

2018-06-21