Branný den

V pondělí 25.června proběhne v naší škole branný den. Jeho součástí bude krátký přesun tříd na stanoviště, která budou umístěna v přírodě mimo objekt školy. Všichni žáci by měli do školy přijít ve vhodném turistickém oblečení, včetně obuvi. S ohledem na předpokládanou předpověď počasí je potřebné, aby měli žáci s sebou dostatek tekutin a malou svačinu. Doporučujeme preventivní ošetření repelentem proti hmyzu, přípravkem proti klíšťatům a ošetření pokožky  krémem na opalování. Žádoucí je též pokrývka hlavy. V případě nepříznivého počasí budou stanoviště umístěna v areálu školy.

2018-06-21

Pozdrav z Jeseníků

2. A a 2. B zasílá pozdrav ze školy v přírodě.

2018-06-12

Sběr starého papíru

Podívejte se na výsledky posledního sběru starého papíru v tomto školním roce. Kromě výsledků přikládáme i fotky ve fotogalerii školy. Děkujeme všem žákům, kteří v horkém dni pomáhali, stejně tak rodičům za donesená kila.

výsledky 2017-2018 web.xls
2018-06-11

Lidice

Dnes 10.6. je to 76 let od tragické údálosti, kdy byla nacisty ze zemského povrchu smazána obec Lidice. Cestou z finálového utkání v hokejbalu jsme se se žáky zastavili v památníku Lidice, abychom uctili památku obětí lidické tragédie. Foto zde.

2018-06-10

Finále Eurorebusu

5. 6. 2018 se v kongresovém centru pražského hotelu Top uskutečnilo finále zeměpisné soutěže Eurorebus. Našim juniorům se v nabité konkurenci škol z celé republiky nepodařilo navázat na super výsledek z krajského kola a skončili v polovině startovního pole na 20. místě. Na vítěze soutěže však ztratili pouze 4 body. O lepší příčky je tak připravil delší čas při vypracování úkolů. Žákům z prvního stupně děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Foto zde.

2018-06-08