Adventní dílny navštívil sv. Mikuláš

5.12. nás navštívil svatý Mikuláš se svojí družinou andělů a čertů během adventních dílen. Svoji nadílku zahájili hned po ránu v MŠ Doubek. Foto zde.

2018-12-07

Zahájení stavebních prací

V současné době jsou zahájeny práce na přístavbě naší školy. Žáci i rodiče byli poučeni o bezpečném pohybu v okolí stavby. Zároveň byl uzavřen boční vchod z ulice Školní a jako vstup do školy bude po čas přestavby sloužit vchod z ulice Kostnické. Děti si již také vyzkoušely, jak jim budou chutnat obědy v nově zbudovaných prostorách jídelny. Družiny A a B jsou přemístěny do přízemí školy k bývalým dílnám. Věříme, že případné drobné problémy spojené s přestavbou budou uspokojivě vyřešeny a budeme se moci těšit na nové prostory, které přispějí ke  zkvalitnění výuky a zpříjemní pobyt ve škole jak žákům, tak i zaměstnancům naší školy.

2018-12-05

Odhlašování obědů

Internetové odhlášky obědů již fungují. Odhlašování je možné  na tel: 466304073 (jen záznamník) nebo na mobil 731681192. V případě, že se nedovoláte, napište sms. E-mailem pak na adresu obedy@zssvitkov.cz

2018-12-04

Odstartovaly práce na přístavbě školy

3. 12. odstartovaly práce na přístavbě školy. Těžké technice a samotnému rozšiřování bohužel musely ustoupit i vzostlé stromy naší zahrady. Před zahájením prací se nám část zeleně podařilo přesadit do zadní části zahrady a po ukončení dostavby školy budou pokácené stromy a keře nahrazeny novou výsadbou.

2018-12-04

Plán akcí na měsíc prosinec

plán prosinec 20180001.pdf
2018-12-03