ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!

Vánoce splněných snů,
pohodu svátečních dnů,
vše nejlepší do nového roku,
štěstí na každém kroku

přeje 3.C

2023-12-22

Vánoce

Vážení rodiče a děti,
přeji Vám krásné Vánoce plné klidu, odpočinku a pohody. Do nového roku Vám chci popřát hlavně hodně zdraví, štestí a radosti.
Všem Vám moc děkuji za krásné dárečky a milá přání. Udělalo mi to velikou radost.
Užijte si vánoční prázdniny a společně se uvidíme 3.1.2024.
Šťastná J.

2023-12-22

Vánoční tvoření

Dnes žádný úkol nemáme, jelikož jsme celý den vyráběli. Povedlo se nám vyrobit domečky ze dřeva a vánoční skřítky z bavlny! :-)

2023-12-21

Učivo pro chybějící žáky 20.12.

• PS str. 33 cv. 1,2,3
  • Pracovní list - Pravda/Lež (viz níže)
  • Čtení z oblíbené knihy + vymyslet a napsat si vlastní pokračování daného příběhu

• PS str. 31 cv. 9,10,11
  • Pracovní list (viz níže)

Prvouka

• Probranou látku za měsíc prosinec přikládám v souboru níže. Prosím o její přepsání či vytištění do sešitů. Kdo nebude mít, po Vánocích ji vytisknu a nalepí si ji.

Prvouka.docx
2023-12-20

Učivo pro chybějící žáky 19.12.

• PS str. 32 celá + čtení z oblíbené knihy

• Procvičování počtů - v PS jsme nikam nepokročili

Prvouka

• Probranou látku okopíruji a žáci si ji vloží do sešitu, bereme neživou přírodu - horniny a nerosty + půdu

Místo angličtiny jsme měli houslový koncert, na kterém jsme si i zazpívali koledy.

2023-12-19