Školní družina od 4.1.2021

Vážení rodiče.

Od pondělí 4.1.2021 nadále funguje družina v homogenních skupinách.

Ranní činnost - ve dvou skupinách - odděleně pro I. a II. ročníky. Příchod dětí mezi 6:15 až 7:15 hodin - BOČNÍ nový VCHOD.

Čas odpoledního vyzvedávání: jednotný pro všechny skupiny v 13:00, 15:00, 15:30, 15:45, 16:00, 16:15 a 16:30 hodin.

Místo vyzvedávání: I.A, I.B a I.C -  BOČNÍ nový VCHOD.

II.A, II.B - HLAVNÍ VCHOD.

UVEDENÉ MOŽNOSTI VYZVEDÁVÁNÍ PLATÍ PRO CELÝ TÝDEN, TEDY VČETNĚ STŘEDY.

Každý den budou děti trávit nejméně hodinu venku, a to i za nepříznivého počasí - jak na školní zahradě, tak na vycházkách mimo školu. PROSÍME!!!!! Vybavte je pláštěnkou a holínkami, tak, jak jste byli zvyklí ve školce. Nezbytné jsou i šusťáky, zabrání ušpinění školních kalhot, a teplé ponožky do holin.

Společné akce celé družiny se, bohužel, stále nesmí pořádat, ve středu bude vždy na programu turistika po jednotlivých skupinách - s návratem do školy do 15:00 hodin.

ZAKRYTÍ DÝCHACÍCH CEST ROUŠKOU ZŮSTÁVÁ V PLATNOSTI PO CELOU DOBU POBYTU V DRUŽINĚ.

2021-01-02

Vycházky do lesa

I nadále budeme každé pondělí chodit s dětmi do lesa. Prosíme, vybavte děti oblečením = pláštěnka, holinky+teplé ponožky, šusťáky. Děti si vše umístí do šatny ŠD. Ven chodíme za každého počasí!!!

2020-11-24