Školní výlet - Bylandie

Cílem našeho výletu byl zábavní park Bylandie. Zde jsme si prohlédli menší zoo, muzeum veteránů a hlavně jsme se vyřádili na různých atrakcích, hřištích a lanovém centru. Všechny děti moc chválím za vzorné chování v parku i cestou autobusem. Super výlet :)

2024-05-31

Projektový den - 100. výročí školy

2024-05-23

Čarodějnice

2024-04-30

Automatické mlýny

Dnes jsme navštívili program Cesta za duhou v Automatických mlýnech. Vyhledávali jsme všechny barvy duhy, vyzkoušeli jsme si míchání barev, proběhli se a pohráli na sférickém hřišti. Program jsme zakončili u veliké zeměkoule, kde jsme se seznámili s vesmírem. Tento pátek se opravdu vydařil. :)

2024-04-19

Krajská knihovna.

Tento týden jsme zakončili návštěvou knihovny. Paní knihovnice děti seznámila s knihou  Malý dřevěný robot a polínková princezna. Potom nás čekalo překvapení - aktivita s robůtky . Každý si vyzkoušel naprogramovat cestu pro malého robota jménem Ozobot.

Dětem se tato aktivita moc líbila a někteří by jistě rádi s roboty pracovali i dál. Tuto možnost mají, protože knihovna pořadá kurzy -  Sobotní robotika. / viz příloha / - nutno se předem nahlasit.

SwiftScan_12. 4. 2024_12.16.pdf
2024-04-12