Informace k prvnímu týdnu

Vážení rodiče, milé děti,

jak jsem slíbila, posílám veškeré informace. Vše si prosím důkladně přečtěte.

ORGANIZACE VÝUKY PRVNÍHO TÝDNE VE ŠKOLE

Pondělí 2. 9. – to už jsme zvládli

Úterý 3. 9. – 2 vyučovací hodiny

- ráno si vyzvedneme děti před hlavním vchodem (od 7:20 do 7:45)

- do notýsku napsat, kdo bude odcházet hned po vyučování (tzn. v 9:30 před hlavním vchodem)

- z družiny lze děti vyzvednout nejdříve ve 13:00 před bočním vchodem

- kdo nezaplatil 250 Kč, prosíme donést zítra před školu

CO BUDOU MÍT DĚTI 3. 9. V AKTOVKÁCH?

- neobalené sešity, které dostaly v pondělí, vyplněnou žákovskou knížku s Krtečkem, vyplněné všechny 4 souhlasy (prosíme, pečlivě si vše pročtěte, vše je tam napsané, pokud něčemu nebudete rozumět, napište mi na pracovní mail), penál, bačkory a klidně děti můžou začít nosit tělocviky a výtvarné pomůcky (VŠE PODEPSANÉ) – seznam pomůcek najdete v příloze

Od středy 4. 9. – 4 vyučovací hodiny (7:50-11:30)

- děti odchází buď po obědě cca v 11:50 (přivede je buď paní asistentka nebo já před hlavní vchod), nebo jdou do družiny

Prosím, pokud by byla nějaká změna ohledně odchodu Vašeho dítěte ze školy, napište mi do NOTÝSKU ŠKOLA VZKAZY, např. že v daný den dítě nejde do družiny a odchází po obědě/po vyučování domů samo/s doprovodem.

S dětmi se budeme první týden seznamovat, poznávat nové spolužáky a celkově se adaptovat na školu. Od druhého týdne se již budeme držet rozvrhu.

V rámci focení do MF DNES, ke kterému jste dnes dávali souhlas, Vám bude nabídnuta ke koupi sada originálních fotografií.

Půlenou hodinu čtení zatím ještě ladíme, v průběhu tohoto týdne Vám dáme vědět.

Těším se na spolupráci.

POMŮCKY.pdf
2024-09-02

slavnostní zahájení

Vážení rodiče, milé děti,

letní prázdniny pomalu končí a děti čeká v pondělí jejich velký den – nástup do první třídy. Ráda bych Vás tímto na tento slavnostní den pozvala a zároveň Vám předala několik informací           k prvnímu školnímu dni.

ORGANIZACE PRVNÍHO DNE VE ŠKOLE – 2. 9. 2024:

Sraz v 7:50 před hlavním vchodem (stará budova). Zde si Vás třídní učitelky vyzvednou a společně se přesuneme na školní zahradu, kde proběhne slavnostní zahájení. Poté se každá třída přesune se svojí učitelkou do učebny. První den přijdou děti do školy s aktovkou a bez přezůvek.

Také Vás prosíme, abyste v PONDĚLÍ 2. 9. donesli 250 Kč na pomůcky, na kterých jsme se společně domluvili na informační schůzce v červnu.

V pondělí 2. 9. také proběhne zápis do školní družiny, kde vyplníte odchody dětí. Zápis do družiny bude probíhat od 7:00, ale je možné provést zápis i po ukončení v učebně. Kromě zápisu odchodů se v pondělí budou zapisovat i kroužky, seznam kroužků najdete na stránkách školy v sekci Družina.

V pondělí 2. 9. NELZE dávat děti do družiny, není pro ně otevřená.

Moc se na Vás těším!

S přáním krásného zbytku prázdnin

Dana Kramerová

2024-08-29