úkoly pro nemocné

Živá abeceda - str.: 8/1, 2, 3 a 9/ 1, 2

Uvolňovací cviky - str.: 5 - ležatá osmička a 9 - stromečky (mate jiné číslování)

Prvouka - str.: 2,3,4 - uvnitř samolepky k nalepení ke cvičení 3/2

2024-09-16

třídní schůzka

Milí rodiče,

zítra nás čeká třídní schůzka (čtvrtek 12.9. v 17 hod.). V rámci třídní schůzky si upřesníme skupiny na dělené hodiny českého jazyka, přihlášky na angličtinu a řečové dovednosti. Na třídní schůzce můžeme vybrat příspěvek na SRPŠ ( pokud máte na škole 1 dítě - příspěvek 500 Kč, pokud je na škole více dětí 400 Kč na dítě). Ostatní probereme na třídní schůzce.

2024-09-11

úkoly pro 4.B

Procvičování pro 4.B

www.skolasnadhledem.cz     procvičovací kód: 645 005

2024-09-09

rozdělení na skupiny

Milí rodiče, posílám rozdělení na skupiny českého jazyka na pondělí. Děti jsem rozdělila pouze orientačně. Na třídní schůzce můžeme udělat úpravy. První skupina bude mít hodinu od 10:45, potom odcházejí do družiny, druhá skupina od 11:35.

První skupina - Marek Adamec, Beáta Bartošová, Vilém Běhal, Vojtěch Dufek, Patricie Francová,

Kateřina Hanousková, Marek Havelka, Barbora Havelková, Matěj Horák,

Jáchym  Janda, Matěj Janec, Anna Kameníčková, Sára Kopecká

Druhá skupiny - Matěj Kulhavý, Ema Lerachová, Patrik Nečas, Boris Peška, Mikuláš Pištora,

Adéla Skarková, Alžběta Slezáková, Laura Sochová, Amálie Stříhavková,

Eliška Suchánková, Vojtěch Škvařil, Stanislav Šolta

Přeji pohodový víkend

2024-09-06

nové informace

Milí rodiče,

chtěla bych vám poděkovat za trpělivé vyplňování všech tiskopisů. Jsem ráda, že už máme většinu pomůcek ve škole, včetně kapesníků. Ostatní určitě doladíme během dalších dnů.

• zítra se podíváme do našich pracovních sešitů
  • v pondělí se děti budou fotit do MF (podepisovali jste souhlas)
  • ve čtvrtek bude třídní schůzka, prosím o podpis z notýsku s Krtkem - zadní strana
  • promyslete, zda budete chtít, aby váš syn/dcera chodil/a na kroužek angličtiny. Bude v úterý - začátek od října, v pátek donesou přihlášku