Přihláška do školní družiny

Přihláška do školní družiny ke stažení v Dokumentech školy nebo ZDE

prihlaska šd - pravidelná denní činnost.xls
2020-08-24

Schůzka rodičů žáků prvních tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

informativní schůzka se uskuteční ve středu 26.8.2020 od 16 hodin.

Sraz bude před hlavním vchodem do budovy školy. Zde si Vás převezmou třídní učitelky Vašich dětí.

Dostanete informace týkající se organizace začátku šk. roku, pardubických karet, přihlášek na obědy, přihlášek do školní družiny a nákupu pomůcek do 1.třídy.

Vezměte si s sebou psací potřeby a nějaký zápisník.

Prosíme ododržování všech hygienickcý pravidel a dbejte pokynů vyzvedávájích třídních učitelek.

Pokud se schůzky nemůžete zúčastnit, pošlete prosím za sebe svého zástupce.

tř. učitelky 1. ročníků - L.Žandová, M.Pavelková, M.Chlaňová

Zápis do školní družiny pro II.a III.ročníky

se uskuteční v úterý 1.9.2020 v 7:00-9:00 hodin ve vstupním prostoru přístavby školy = boční vchod u jidelny.

Přihláška do ŠD je k dispozici na webových stránkách školy, rozsah docházky vyplníte společně s paní vychovatelkou.

2020-08-24

Nová hygienická nařízení pro školy

s platností od 18.9.2020 budou žáci druhého stupně nosit roušky i ve výuce (ve třídách). Žáci prvního stupně budou nadále ve třídách bez roušek.

Děkujeme za pochopení.

2020_09_17