jídelníček v týdnu od 5. 3. 2018 do 9. 3. 2018

Vzhledem k tomu, že je tento týden nemocných více kuchařek (chřipka), došlo ke změně jídelníčku.

Nový jídelníček najdete na webových stránkách školy (odhlášení, přihlášení stravy) a nástěnkách ŠJ.

Obědy č. 2 se nebudou vařit a došlo ke změnám i u obědů č. 1.

Děkujeme za pochopení.

M. Rosulková

ŠJ Svítkov

05.03.2018

Informace pro odpolední skupiny

Dobrý den všem, kteří se chystáte od pondělí nastoupit do odpolední "družiny".

Podrobná pravidla k nástupu do školy jste již obdrželi od své paní učitelky, tak pouze zopakuji to nejdůležitější, co se týká odpoledních skupin.

Od 11,30 hodin do 16,00 hodin budou fungovat 3 skupiny - skupina I.A, skupina I.B a společná skupina pro II.A a II.B.

Pravidlo pro denní odchody z odpolední skupiny je pouze jedno: děti odcházejí v 16,00 samy bočním vchodem ven, kde na ně již čekají rodiče a neprodleně opustí areál školy.

Každou jinou dobu odchodu musí mít dítě zapsanou a datovanou v notýsku, v tuto určenou hodinu odchází samo bočním vchodem ven.

Žádný záznam v notýsku = odchod v 16 hodin.

Odpolední program bude probíhat v rouškách, aby si děti mohly spolu pohrát a nemusely sedět celé odpoledne v lavici. Většinu času budeme trávit na školní zahradě rozdělené na tři části. Prosíme, dejte dětem s sebou na celé období pláštěnku a holínky, ať nás neomezí případná nepřízeň počasí.

V případě jakýchkoli nejasností se na nás obraťte telefonicky - číslo školní družiny 730 584 103.