Omezení školní jídelny

Vážení rodiče a milí žáci,
z důvodu vysoké nemocnosti kuchařek dochází k úpravě jídelníčku. Prozatím do konce týdne se bude vařit pouze jedno jídlo.
Změny sledujte na https://zssvitkov.cz/jidelna.

vedoucí šk. jídelny

2024-02-05

Spolupráce s ekocentrem Paleta

Třídy 6.B a 9.A se v roce 2023 podílely na pilotních programech ekocentra Paleta, které byly zaměřeny na klimatickou změnu. Poslední ze čtyř programů nesl název Jak přežít klimatickou krizi. Děkujeme za skvěle připravené programy a těšíme se na další spolupráci. Foto zde.

2024-01-29

Kroužek vaření

Během měsíce ledna se mohou děti hlásit do nového kroužku - Vaření hravě zdravě

ZSSvitkov_2.pol_24.pdf
2024-01-24

Kdybych měl jedno přání

Gratulujeme Nelly Žatkové ze 4.A a Ladě Duškové z 5.A k umístění ve výtvarné soutěži na téma Kdybych měl jedno přání. Vyhodnocení se konalo v Přelouči dne 16.1.2024. Soutěž vyhlásilo Gymnázium a Střední odborná škola grafická v Přelouči.

Fotografie ze slavnostního předávání si můžete prohlédnout ZDE

2024-01-17

Školní kolo Amavetu

Před Vánocemi proběhlo školní kolo Amavetu - soutěže mladých techniků a vědců. Objevila se opět řada zajímavých témat často ekologických nebo zdravovědných. Do okresního kola však mohou postoupit jen ty nejlepší projekty. Porota vybrala následujících 7 projektů: Vliv kouření na člověka, Útulky pro ohrožená zvířata, Jak funguje motor, Školství 9x jinak, Bodyshaming, Evakuace a Feminismus. Více o projektu se můžete dočíst v prosincovém čísle školního časopisu na našem webu. Fotografie ze školního kola zde