S-Robot a PC -ák

Ve středu 29. listopadu nás úspěšně reprezentovalo několik žáků v soutěži, kterou každoročně organizuje SPŠE v Pardubicích. V soutěži S-Robot mají dvoučlenná družstva vyrobit ze stavebnice LEGO MINDSTORMS EV3 nejrychlejší vozítko. V soutěži PC-ák mají jednotlivci vytvořit grafický návrh, prezentaci či plakát na zadané téma. Se svým vozítkem obsadili v soutěži S-Robot Zdeněk Blažek a Tomáš Holas z 9.B 3. místo. V soutěži PC-ák byli úspěšní Adam Hoza z 8.A, který se svým plakátem získal 2. místo, a Viktorie Pavelková z 8.B, která získala 2. místo za svou prezentaci. 

Gratulujeme a všem zúčastněným soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. 

2023-12-01

Florbalový turnaj „O pohár starosty MO Pardubice II"

V pátek 24. 3. 2023 se uskutečnil první ročník florbalového turnaje „O pohár starosty MO Pardubice II“ ve sportovní hale Univerzity Pardubice, který uspořádali kluci z klubu HAGA. Zúčastnili se žáci 2. – 3. ročníků. Chlapci i dívky v konkurenci škol ZŠ Polabiny 1, ZŠ Ohrazenice a ZŠ Polabiny II získali 3. místo. 

V pátek 31. 3. 2023 uspořádal klub HAGA druhý florbalový turnaj „O pohár starosty MO Pardubice II“ pro 6.-7. ročníky. Naši chlapci v konkurenci dalších 7 týmů získali 3. místo.

Dívkám i chlapcům děkujeme za reprezentaci školy. 

2023-04-02

Úspěch s soutěži Amavet

Žáci naší školy uspěli v okresním kole soutěže Asociace pro mládež vědu a techniku - AMAVET. Do krajského kola postupuje Anežka Nelibová a NikolaČeráková s projektem Testování kosmetiky na zvířatech,  Adam Hoza s projektem Animovaný film, Daniel Mach a Matěj Novák s automobilem Drifťák ze 3D tisku. Děkujeme všem zúčastněným žákům za skvělou reprezentaci školy. Foto zde

2023-02-15