Přírodovědná poznávací soutěž

V červnu se žáci naší školy měli možnost zúčastnit okresního kola přírodovědné poznávací soutěže, který každý rok pořádá DDM Delta na Dukle. 

Ze školního kola postoupilo do okresního 14 přírodovědců:

Veronika Peterková ze 3.A, Tereza Nováková a Nikol Plšková ze 3.B, Tomáš Kadlec, Tomáš Kerda a Michaela Uhlířová ze 4.B, Anna Hilbertová z 5.A, Dominika Černá a Aneta Novotná z 5.A, Anežka Nelibová a Matěj Novák ze 6.A, Sára Hatlapatková a Jakub Herink z 8.A a Elen Vacková z 8.B

Všichni zúčastnění nás v této soutěži skvěle reprezentovali a Veronika Peterková a Nikol Plšková se dokonce umístili na oceněném místě.

Blahopřejeme a všem zúčastněných děkujeme za vzornou reprezentaci.

2022-08-24

PARDUBICKÝ KRAŤAS

Žák 6. ročníku Adam Hoza zvítězil v celostátním finále studentských filmů Pardubický kraťas v kategorii videoklip. Do soutěže se přihlásilo více jak 70 krátkých filmů především od žáků středních škol z celé České republiky. Gratulujeme. Adamův klip si můžete pustit zde.

2022-08-24

Svítkov bodoval na lidovém běhu

Dnes 9. 4. proběhl lidový běh Vaňka Vaňhy v rámci Vinařského půlmaratonu. Za ZŠ Svítkov nastoupilo 132 žáků a rodičů. Moc všem děkujeme za účast. Díky Vám jsme v soutěži škol opět obsadili 5. místo a získali tak poukaz na nákup sportovního náčiní v hodnotě 5000,- Kč. Lidový běh je minulostí. Těšíme se na další ročník. 150 sportovců v dalším ročníku je výzva! Video z běhu naleznete zde

2022-08-23