Sportovní úspěchy našich sportovců

Připomeňme si sportovní úspěchy našich žáků. Nejlepšího výsledku dosáhli mladší chlapci v hokejbalu, když vyhráli okresní kolo soutěže Hokejbal proti drogám. Žákyně 8. a 9. tříd obsadily krásné 3. místo v okresním kole minifotbalu. V basketbalu sice bez umístění, za to na palubovce Beksa Pardubice. Foto zde. 

2022-08-24

Přírodovědná poznávací soutěž

V červnu se žáci naší školy měli možnost zúčastnit okresního kola přírodovědné poznávací soutěže, který každý rok pořádá DDM Delta na Dukle. 

Ze školního kola postoupilo do okresního 14 přírodovědců:

Veronika Peterková ze 3.A, Tereza Nováková a Nikol Plšková ze 3.B, Tomáš Kadlec, Tomáš Kerda a Michaela Uhlířová ze 4.B, Anna Hilbertová z 5.A, Dominika Černá a Aneta Novotná z 5.A, Anežka Nelibová a Matěj Novák ze 6.A, Sára Hatlapatková a Jakub Herink z 8.A a Elen Vacková z 8.B

Všichni zúčastnění nás v této soutěži skvěle reprezentovali a Veronika Peterková a Nikol Plšková se dokonce umístili na oceněném místě.

Blahopřejeme a všem zúčastněných děkujeme za vzornou reprezentaci.

2022-08-24

PARDUBICKÝ KRAŤAS

Žák 6. ročníku Adam Hoza zvítězil v celostátním finále studentských filmů Pardubický kraťas v kategorii videoklip. Do soutěže se přihlásilo více jak 70 krátkých filmů především od žáků středních škol z celé České republiky. Gratulujeme. Adamův klip si můžete pustit zde.

2022-08-24