Pozvánka na schůzku rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

připomínáme schůzku dne 9. 6. 2022, která se koná v jídelně školy od 15 h.

·         Budou vám zde podány bližší informace k organizaci začátku školního roku, upřesnění potřeb žáků,..

·         Pro děti máme již vybrané některé pomůcky do výuky, proto zde budeme vybírat částku 200,- Kč.

·         Dostanete také přihlášky na obědy, proto si, prosím, připravte číslo účtu potřebné k vyplnění přihlášky.

·         Zároveň od 16 h  proběhne zápis dětí do školní družiny.

Prosíme, aby na schůzku přišel pouze 1 zákonný zástupce žáka (vzhledem k velkému počtu budoucích prvňáčků).

Těší se na vás paní ředitelka a paní učitelky z budoucích 1. tříd

2022-06-08

Pyžamový den

Děti ze žákovské rady vyhlásily na svátek dětí 1.6. pyžamový den. Nejúspěšnějšími třídami byly nejmladší ročníky prvńáčků. Ale ani starší žáci se nenanchali zahanbit a jak ráno vstali, tak vyrazili do školy. Přesvědčte se sami zde

2022-06-08

Ohlédnutí za dětským dnem

Na Den dětí 1.6. se na školním hřišti uskutečnil pod záštitou SRPDŠ a ZŠ Svítkov nultý ročník festiválku pro děti a jejich rodiče. Vystoupila  rock ´n´ rollová kapela pro děti Mixle v Piksle, což jsou již svítkovské stálice. Poté se na pódiu pod dubem seskupila skupina 20 žáků, aby nově vzniklé hudební těleso Kids United zahrálo několik známých i neznámých písní. Večer zakončil Márdi a Pítrs z Vypsané fixy. Občerstvení zajištěno příjemným stánkem a jejich personálem, opekli se špekáčky, počasí bylo dokonalé, stejně tak atmosféra. Všem děkujeme za účast, kterou odhadujeme na cca 300 návštěvníků. Těšíme se na další ročník. Foto zde.

2022-06-05

Plán školních akcí v červnu 2022

Plán akcí na červen 2022.pdf
2022-06-01

Zápis do školní družiny pro současný I. a II. ročník

ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY na školní rok 2022/2023

Vážení rodiče.

Zápis do školní družiny na příští školní rok proběhne již v ČERVNU!

Přihláška je ke stažení na webových stránkách školy/ Dokumenty: odkaz ZDE

Vyplněnou přihlášku - POUZE osobní údaje, přihlášku NEDATUJTE! - vybíráme

ve vstupním prostoru ŠD ve dnech:

ČTVRTEK 2.6.2022 v 15:00 – 16:30 hodin nebo

ÚTERÝ 7.6.2022 v 15:00 – 16:30 hodin.

Další údaje - hodinu a způsob odchodu z družiny a datum - doplníte společně s paní vychovatelkou až v první den nového školního roku  - JE NUTNÉ SE 1.ZÁŘÍ STAVIT!!!!!!!!!

2022-05-30